Hakkımızda

Kılıç Bilişim, 2014 yılında kurulmuş, misyonu müşteri memnuniyetini ön planda tutup, modern bir rekabet ortamı sağlamak olan Genç ve Dinamik kadrolu bir firmadır.

Firmamız aynı zamanda Web ve internet çözümleri konusunda uzman, internet ortamını kendi yaşam alanı sayan bir ekiptir. Üzerine yoğunlaştığımız konu, bilişim alanındaki bilgi ve tecrübemizi müşterilerimizle paylaşarak katma değer yaratan, beğenilen projelere imza atmaktır.

Kılıç Bilişim enerjisini, geçmişte üstesinden geldiği farklı projelerden ve müşterilerinin sürekliliğinden almaktadır. Bizim için her yeni proje yeni bir heyecan, yeni bir motivasyon kaynağıdır.

Başarımız müşterimizin ihtiyaçlarına odaklanabilmemizin, müşteriye hızlı cevap verebilmemizin, yaratıcı çözümler üretebilmemizin, müşteriyle uyumlu bir ekip oluşturabilmemizin ve doğru teknolojiyi doğru yerde kullanabilmemizin sonucudur.

Kılıç Bilişim sizler için olanaklar sunar. Biz dostluğa iş yapıyoruz. Biz arkamızda asla kötü izler bırakmadık ve bırakmakta istemiyoruz. Bu yüzden işimizi olabildiğince şeffaf ve birlik içinde yürütüyoruz. Müşterilerimize internet ve bilgisayar bilgimizin dışında sahip olduğumuz tüm tecrübemizle yardımcı oluyoruz, böylece sıcak iş ortamımız ile sıkı dostluklarımızı pekiştiriyoruz ve her zaman yeni dostluklara kapılarımızı açıyoruz.

Müşterilerimize kaliteli, güler yüzlü, dinamik hizmet vermeyi prensip edinen Kılıç Bilişim bundan sonrada diğer işlerimizin yanında E-ticaret ile müşterilerimize kaliteli hizmet vermeye devam edecektir.